Przedłużanie legitymacji

Zgodnie z Zarządzeniem JM Rektora UJ  wznowienie zajęć ma nastąpić od dnia 26.03.2020 wówczas legitymację będą przedłużane w dniu 26,27,30 i 31. marca. natomiast w przypadku dalszej kwarantanny,  zgodnie z wiadomością otrzymaną z MNiSW, ważność legitymacji studenckich zostanie, na mocy rozporządzenia, automatycznie wydłużona do 31 maja, bez konieczności osobistego stawiania się w sekretariacie.

PKT ECTS – lektoraty

Wszystkie pkt ects za lektoraty są przypinane zgodnie z katalogiem kursów dostępnym na stronie ISM. Ponieważ są to przedmioty spoza Instytutu punktacja może zostać zmieniona dopiero po podpięciu ich przez studentów pod kod etapu. Przypominam, że w semestrze w którym kończy się lektorat pkt są podpinane do egzaminu końcowego. Oznacza to, że np na II roku I stopnia lektorat drugiego języka w semestrze letnim będzie mieć pkt przypisane do egzaminu z  tego przedmiotu. Zapisy na egzaminy odbywają się w późniejszym terminie więc można składać Deklarację przedmiotową z mniejszą ilością pkt (pomniejszoną o pkt za egzaminy z lektoratów)

WAŻNE- Informacje dotyczące koronawirusa

Ważny komunikat Prorektora UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armena Edigariana:

Szanowni Państwo,

w związku decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego o zawieszeniu zajęć dydaktycznych od 11 do 25 marca, chciałbym wzmocnić apel Ministra Zdrowia dotyczący odpowiedzialnego zachowania w tym okresie.

Apeluję o ograniczenie wyjść. Należy potraktować ten okres, jako czas kwarantanny. Proszę również o załatwianie spraw studenckich z administracją uczelni w sposób zdalny, za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, aplikacji Teams (dostępnej w ramach darmowego pakietu Office365) i ograniczenie bezpośredniego kontaktu.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z wiadomością otrzymaną z MNiSW, ważność legitymacji studenckich zostanie, na mocy rozporządzenia, automatycznie wydłużona do 31 maja, bez konieczności osobistego stawiania się w sekretariacie.