Szanowni Czytelnicy!

W związku z opóźniającym się terminem przeniesienia Biblioteki Instytutu Studiów Międzykulturowych do nowej siedziby oraz istniejącą sytuacją pandemii, informujemy że od 1 września 2020 r.  możliwość korzystania z księgozbioru będzie odbywała się na następujących zasadach:

• książki będzie można wypożyczyć po wcześniejszym ich zamówieniu za pośrednictwem  katalogu elektronicznego PRIMO: https://katalogi.uj.edu.pl/discovery/search?vid=48OMNIS_UJA:uja ;
  • egzemplarze z Wypożyczalni będą udostępniane na okres 1 miesiąca;
  • egzemplarze z Czytelni będą wypożyczane na okres jednego tygodnia dla studentów oraz dwóch tygodni dla wykładowców.

Odbiór zamówionych książek będzie możliwy w Bibliotece Wydziałowej WZiKS UJ (lada) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00–14.00.

Zwroty książek mogą być dokonywane za pośrednictwem  wrzutni zewnętrznej czynnej całodobowo.

W przypadku przetrzymania egzemplarzy oraz w sprawie uregulowania naliczonej należności i odblokowania konta, prosimy o kontakt mailowy.

PRZYPOMINAMY, że aby zamówić oraz wypożyczyć książki niezbędny jest wcześniejszy zapis do Biblioteki. Zapisy do Biblioteki na nowy rok akademicki 2020/2021 będą możliwe również za pośrednictwem e-maila, po podaniu nr legitymacji (numer pod kodem kreskowym na odwrocie legitymacji), imienia oraz nazwiska.

Mail do Biblioteki: danuta.witek@uj.edu.pl

UWAGA!

Aby przebywać na terenie Biblioteki NIEZBĘBĘDNA jest dezynfekcja rąk przed wejściem oraz posiadanie maseczki. Nie przyprowadzamy osób towarzyszących.