III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ 2019 „Wyzwania demokracji” –

III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ 2019 „Wyzwania demokracji” – zaproszenie do zgłaszania referatów

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych do wzięcia udziału w Dniu Wydziału, którego celem jest integracja społeczności akademickiej naszej jednostki, jak również pogłębiona debata naukowa poświęcona jednemu z kluczowych aspektów badań prowadzonych na Wydziale.

Kiedy? 13 listopada 2019 r. (środa), godz. 9.30-16.30

Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33 (sale wystawowe A i B)

Panele studenckie  – zgłoszenie referatu

Wiodącą problematyką tegorocznej edycji święta studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału będzie temat „Wyzwania demokracji”. W związku z tym, w trakcie Dnia Wydziału przewidziane zostały panele studenckie, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w trakcie których Państwo studenci będą mieli możliwość zaprezentowania referatów poświęconych tej problematyce.

Studentów zainteresowanych zgłoszeniem referatu w ramach panelu, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://tinyurl.com/y39ken2u

Termin nadsyłania zgłoszeń referatów upływa z dniem 23 października 2019 r. Spośród nadesłanych zgłoszeń, Komisja składająca się z przedstawicieli kadry badawczo-dydaktycznej oraz Samorządu Studentów WSMiP wybierze najlepsze propozycje, które zostaną zakwalifikowane do paneli.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania tematów i abstraktów referatów.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ – Prodziekan ds. dydaktycznych WSMiP

Dr Piotr Bajor – Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych.