Wirtualna wymiana studentów i doktorantów w ramach inicjatywy Virtual Mobility in Emergency

Szanowni Państwo ,

Decyzją Władz naszej Uczelni w Uniwersytecie Jagiellońskim w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 kontynuowana jest wirtualna wymiana studentów i doktorantów w ramach inicjatywy Virtual Mobility in Emergency, dzięki której mogą oni realizować kursy w uczelniach partnerskich UNA Europa.

Osoby chętne do wzięcia udziału w tej formie wymiany powinny zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie UNA Europa https://www.una-europa.eu/get-involved/as-a-student, a następnie wysłać swoje zgłoszenie do Działu Obsługi Studentów Zagranicznych do dnia 25 stycznia (poniedziałek) 2021 roku, do godziny 9:00. Studenci i doktoranci, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w kursach online powinni uzupełnić Learning Agreement for Studies.

Bliższych informacji dotyczącej wirtualnej wymiany udziela również Pani Agata Wądolna

Dział Obsługi Studentów Zagranicznych, Centrum Wsparcia Dydaktyki, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie; adres mailowy: agata.wadolna@uj.edu.pl