Dyżury pracowników w  semestrze letnim 2019/2020

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 dr hab. Magdalena Banaszkiewicz URLOP  023 m.banaszkiewicz@uj.edu.pl  12 664-60-19
 dr hab. Monika Banaś, prof. UJ  środa 11.30-12.15  142 monika.banas@uj.edu.pl 12 664-67-26
 dr Franciszek Czech czwartek 10:00-11:00  135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
 dr Karolina Golemo URLOP  131  karolina.golemo@uj.edu.pl  12 664-67-25
 dr Renata Hołda środa 09.45-11.15  133   renata.holda@uj.edu.pl 12 664-67-24
 dr hab. Dariusz Juruś  piątek 12.15-13.00  135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
dr Ewa Kamińska URLOP 023 ewa.j.kaminska@uj.edu.pl 12 664-60-19
dr Jakub Kościółek środa 13.30-14.30 131 jakub.kosciolek@uj.edu.pl 12 664-67-24
 dr Małgorzata Kołaczek URLOP 131 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
 dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ  poniedziałek 10.30-11.30   133 leszek.korporowicz@uj.edu.pl 12 664-60-19
 mgr Filiz Sulejman wtorek 9.00-9.45 134   filiz.sulejman@uj.edu.pl 12 664-60-19
dr hab. Wojciech Mazur poniedziałek 13.15-14.45 132 woj.mazur@uj.edu.pl 12 664-67-23
 prof. dr hab. Tadeusz Paleczny  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 dr Paweł Plichta środa 11.30-13.30   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ środa 16.30-17.00  131 andrzej.porebski@uj.edu.pl
dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska  poniedziałek 13.00-14.00 147 joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
dr Barbara Weżgowiec poniedziałek 15.30-16.30 132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
dr Elżbieta Wiącek  środa 15.30-17.00  133 elzbieta.wiacek@uj.edu.pl 12 664-67-24
dr Adam Żaliński czwartek 13.15-14.45 148 adam.zalinski@uj.edu.pl 12 664-60-19
dr Aleksandra Lis  środa 9.30-10.30 Wydział Chemii,

ul Gronostajowa 2 III p. C3-02