Dyżury pracowników w  semestrze letnich 2020/2021

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

UWAGA! W związku z decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego o „ograniczeniu do minimum bezpośrednich kontaktów pracowników w pracy” prosimy o kontaktowanie się z wykładowcami za pomocą poczty elektronicznej i udawaniu się na dyżury jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania!

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW MIEJSCE  ADRES E-MAIL
 dr hab. Magdalena Banaszkiewicz wtorek, godz. 9.00-10.00 MS Teams m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
 dr hab. Monika Banaś, prof. UJ czwartek, godz. 9.45-10.45 Pegaz monika.banas@uj.edu.pl
 dr hab. Franciszek Czech środa, godz. 13.00-14.00 MS Teams franciszek.czech@uj.edu.pl
dr Anna Duda  środa, godz. 13.30-15.00 MS Teams ania.duda@uj.edu.pl
 dr Karolina Golemo czwartek, godz. 10.00-11.00  MS Teams  karolina.golemo@uj.edu.pl
 dr Renata Hołda  

wtorek, godz. 13.15-14.15
środa, godz. 13.15-14.15 (praktyki)

MS Teams   renata.holda@uj.edu.pl
praktyki.ism@uj.edu.pl
 dr hab. Dariusz Juruś MS Teams  dariusz.jurus@uj.edu.pl
dr Ewa Kamińska ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
dr Jakub Kościółek MS Teams jakub.kosciolek@uj.edu.pl
 dr Małgorzata Kołaczek wtorek, godz. 9.00-10.30 MS Teams po umówieniu mailowym malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ leszek.korporowicz@uj.edu.pl
dr hab. Wojciech Mazur poniedziałek,
godz. 17.00-18.00
MS Teams woj.mazur@uj.edu.pl
 prof. dr hab. Tadeusz Paleczny MS Teams   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
 dr Paweł Plichta środa, godz. 13.15-15.00 MS Teams lub inne komunikatory (po wcześniejszym ustaleniu)   pawel.plichta@uj.edu.pl
dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ poniedziałek, godz. 9.15-9.45
środa, godz. 16.30-17.00
 MS Teams po umówieniu mailowym andrzej.porebski@uj.edu.pl
dr Piotr Obacz piotr.obacz@uj.edu.pl
mgr Mariola Pawełko  poniedziałek,
godz. 18.00-19.00
MS Teams po umówieniu mailowym mariola.pawelko@gmail.com
dr Barbara Weżgowiec b.wezgowiec@uj.edu.pl
dr Elżbieta Wiącek czwartek, godz. 17.00-18.00 MS Teams elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
dr Adam Żaliński środa, godz. 12.00-13.00 MS Teams adam.zalinski@uj.edu.pl