Dyżury pracowników w  semestrze letnim 2017/2018

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 Dr Magdalena Banaszkiewicz poniedziałki 8.45-9.45  023  banaszkiewicz.m@wp.pl  12 664-60-19
 Dr hab. Monika Banaś środy 11.30-12.15  142   akademickiemb@o2.pl 12 664-67-26
 Dr Franciszek Czech poniedziałki 11.00-12.00
czwartki 13.15-14.15
 135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
 Dr Karolina Golemo środy 8.45-9.45  131  karolina.golemo@uj.edu.pl  12 664-67-25
 Dr Renata Hołda środy 15.30-16.30  133   renata_holda@poczta.onet.pl 12 664-67-24
 Dr hab. Dariusz Juruś środy 13.00-14.00  135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
Dr Ewa Kamińska czwartki 12.00-13.00 023 ewa.j.kaminska@uj.edu.pl 12 664-60-19
Dr Jakub Kościółek czwartki 14.00-15.00 131 jakub.kosciolek@interkulturalni.pl 12 664-67-24
 Dr Małgorzata Kołaczek piątki 15.00-16.00 131 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr hab. Leszek Korporowicz poniedziałki 13.00-15.00   133  leszek.korporowicz@poczta.onet.pl 12 664-60-19
 Dr Karolina Kosyna-Fuja  023   karolina.kosyna-fuja@uj.edu.pl 12 664-60-19
Dr Wojciech Mazur poniedziałki 13.00-14.00 132 womazur@poczta.onet.pl 12 664-67-23
 Prof. dr hab. Tadeusz Paleczny  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Paweł Plichta środy 11.00-13.00   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr hab. Andrzej Porębski  środy 11.15-12.00  131 amporebski@gmail.com
Mgr Filiz Sulejman-Srokosz poniedziałki 11.15-12.15 134 joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska URLOP NAUKOWY  023  joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
Dr Barbara Weżgowiec   132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr Elżbieta Wiącek 133 elawiacek@gmail.com 12 664-67-24
Dr Adam Żaliński środy 10.15-11.15 023 adam.zalinski@gmail.com 12 664-60-19