Dyżury pracowników w  semestrze letnim 2019/2020

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

UWAGA! W związku z decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego o „ograniczeniu do minimum bezpośrednich kontaktów pracowników w pracy” prosimy o kontaktowanie się z wykładowcami za pomocą poczty elektronicznej i udawaniu się na dyżury jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania!

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 dr hab. Magdalena Banaszkiewicz URLOP  148 m.banaszkiewicz@uj.edu.pl  12 664-60-19
 dr hab. Monika Banaś, prof. UJ  142 monika.banas@uj.edu.pl 12 664-67-26
 dr Franciszek Czech poniedziałki i czwartki 13.10-14.00  135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
dr Anna Duda 148 ania.duda@uj.edu.pl
 dr Karolina Golemo URLOP  131  karolina.golemo@uj.edu.pl 12 664-67-25
 dr Renata Hołda środy 13.15-14.45  133   renata.holda@uj.edu.pl 12 664-67-24
 dr hab. Dariusz Juruś czwartki  17.15-18.15 135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
dr Ewa Kamińska wtorki 14.00-15.00 023 ewa.j.kaminska@uj.edu.pl 12 664-60-19
dr Jakub Kościółek poniedziałki 15.00-16.30 131 jakub.kosciolek@uj.edu.pl 12 664-67-24
 dr Małgorzata Kołaczek URLOP   131 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ poniedziałki 14.00-15.00 133 leszek.korporowicz@uj.edu.pl 12 664-60-19
dr hab. Wojciech Mazur wtorki 11.15-12.15 132 woj.mazur@uj.edu.pl 12 664-67-23
 prof. dr hab. Tadeusz Paleczny  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 dr Paweł Plichta środy 11.00-13.00   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ  131 andrzej.porebski@uj.edu.pl 12 664-67-25
dr hab. Jarosław Rokicki 30 III, 6 IV
poniedziałek 18.15-19.00
134 urrokick@cyf-kr.edu.pl
dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska środy 10.30-11.30. 147 joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
dr Barbara Weżgowiec czwartki 8.15-9.15 132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
dr Elżbieta Wiącek wtorki 15.30-17.00  133 elzbieta.wiacek@uj.edu.pl 12 664-67-24
dr Adam Żaliński czwartki 13.15-14.15  148 adam.zalinski@uj.edu.pl 12 664-60-19