Dyżury pracowników w  semestrze letnim 2018/2019

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 Dr Magdalena Banaszkiewicz  023 m.banaszkiewicz@uj.edu.pl  12 664-60-19
 Dr hab. Monika Banaś, prof. UJ  142 jakub.kosciolek@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Franciszek Czech wtorki 9.00-10.00  135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
 Dr Karolina Golemo środy 8.30-9.30  131  karolina.golemo@uj.edu.pl  12 664-67-25
 Dr Renata Hołda środy 15.00-16.30  133   renata.holda@uj.edu.pl 12 664-67-24
 Dr hab. Dariusz Juruś, prof. UJ środy 16.30-17.15  135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
Dr Ewa Kamińska  wtorki 10.30-11.30 023 ewa.j.kaminska@uj.edu.pl 12 664-60-19
Dr Jakub Kościółek czwartki 15.30-16.30 131 jakub.kosciolek@uj.edu.pl 12 664-67-24
 Dr Małgorzata Kołaczek środy 15.00-16.00 131 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr hab. Leszek Korporowicz   133 leszek.korporowicz@uj.edu.pl 12 664-60-19
 Dr Katarzyna Krawerenda-Wajda poniedziałki 11.00-11.30 134   katarzynakrawerenda@gmail.com 12 664-60-19
Dr Wojciech Mazur poniedziałki 11.15-12.15 132 woj.mazur@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Prof. dr hab. Tadeusz Paleczny  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Paweł Plichta środy 11.00-13.00   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr hab. Andrzej Porębski czwartki 11.15-12.00  131 andrzej.porebski@uj.edu.pl
Dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska URLOP NAUKOWY  023 joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
Dr Barbara Weżgowiec wtorki 10.15-11.15 132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
Dr Elżbieta Wiącek środy 11.45-13.00  133 elzbieta.wiacek@uj.edu.pl 12 664-67-24
Dr Adam Żaliński 023 adam.zalinski@uj.edu.pl 12 664-60-19