Terminy konsultacji w sesji egzaminacyjnej semestru letniego 2016/2017 mogą być podawane w zakładce Aktualności na stronie Instytutu Studiów Międzykulturowych (Aktualności dydaktyczne) lub w wizytówkach pracowników na stronie USOSweb. W przeciwnym wypadku należy mailowo skontaktować się z prowadzącym w celu umówienia terminu spotkania.
 IMIĘ I NAZWISKO TERMIN DYŻURU NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 Dr Magdalena Banaszkiewicz URLOP  023  banaszkiewicz.m@wp.pl  12 664-60-19
 Dr hab. Monika Banaś  środa 14.45-15.45  142   akademickiemb@o2.pl 12 664-67-26
 Dr hab. Piotr Biliński prof. UJ poniedziałek 13.00-14.00 132   p_bilinski@wp.pl 12 664-67-23
 Dr Franciszek Czech wtorek 9.30-10.30
czwartek 12.00-13.00
 135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
 Dr Karolina Golemo środa 15.30-16.30  134  karolina.golemo@uj.edu.pl  12 664-67-25
 Dr Renata Hołda piątek 9.45-11.15  133   renata_holda@poczta.onet.pl 12 664-67-24
 Dr hab. Dariusz Juruś czwartek 13.00-14.00  135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
Dr Jakub Kościółek środa 16.30-17.30 131 jakub.kosciolek@interkulturalni.pl 12 664-67-24
 Dr Małgorzata Kołaczek URLOP 134 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr hab. Wawrzyniec Konarski prof. UJ  134  w_konarski@op.pl 12 664-67-25
 Dr hab. Leszek Korporowicz   023  leszek.korporowicz@poczta.onet.pl 12 664-60-19
 Dr Karolina Kosyna-Fuja  czwartek 10.30-11.30  023   karolina.kosyna-fuja@uj.edu.pl 12 664-60-19
Dr Wojciech Mazur wtorek 13.00-14.00 132 womazur@poczta.onet.pl 12 664-67-23
 Prof. dr hab. Tadeusz Paleczny poniedziałek 15.00-16.30  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Paweł Plichta wtorek 15.00-16.30   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr hab. Andrzej Porębski poniedziałek 14.45-15.30  135 amporebski@gmail.com 12 664-67-41
 Dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska czwartek 18.15-19.15  023  joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
Dr Barbara Weżgowiec czwartek 13.30-14.30   132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr Elżbieta Wiącek czwartek 15.45-16.30
piątek 15.00-16.30
133 elawiacek@gmail.com 12 664-67-24
Dr Adam Żaliński środa 16.30-17.30 023 adam.zalinski@gmail.com 12 664-60-19