Dyżury pracowników w  semestrze letnim 2017/2018

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

 IMIĘ I NAZWISKO TERMIN DYŻURU NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 Dr Magdalena Banaszkiewicz  023  banaszkiewicz.m@wp.pl  12 664-60-19
 Dr hab. Monika Banaś  142   akademickiemb@o2.pl 12 664-67-26
 Dr hab. Piotr Biliński prof. UJ 132   p_bilinski@wp.pl 12 664-67-23
 Dr Franciszek Czech  135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
Mgr Paweł Cieślarek 134 pawel.cieslarek@doctoral.uj.edu.pl 12 664-67-25
Dr Marcin Gabryś sala 38, Rynek Główny 34 marcingabrys@gmail.com
 Dr Karolina Golemo  131  karolina.golemo@uj.edu.pl  12 664-67-25
 Dr Renata Hołda  133   renata_holda@poczta.onet.pl 12 664-67-24
 Dr hab. Dariusz Juruś  135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
Dr Jakub Kościółek 131 jakub.kosciolek@interkulturalni.pl 12 664-67-24
 Dr Małgorzata Kołaczek 131 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr hab. Leszek Korporowicz   133  leszek.korporowicz@poczta.onet.pl 12 664-60-19
 Dr Karolina Kosyna-Fuja  023   karolina.kosyna-fuja@uj.edu.pl 12 664-60-19
Dr Wojciech Mazur 132 womazur@poczta.onet.pl 12 664-67-23
 Prof. dr hab. Tadeusz Paleczny  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Paweł Plichta   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr hab. Andrzej Porębski  131 amporebski@gmail.com
Mgr Filiz Sulejman-Srokosz 134 joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska  023  joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
Dr Barbara Weżgowiec   132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr Elżbieta Wiącek 133 elawiacek@gmail.com 12 664-67-24
Dr Adam Żaliński 023 adam.zalinski@gmail.com 12 664-60-19