Dyżury pracowników w  semestrze zimowym 2020/2021

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

UWAGA! W związku z decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego o „ograniczeniu do minimum bezpośrednich kontaktów pracowników w pracy” prosimy o kontaktowanie się z wykładowcami za pomocą poczty elektronicznej i udawaniu się na dyżury jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania!

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW MIEJSCE  ADRES E-MAIL
 dr hab. Magdalena Banaszkiewicz wtorek 9.30-10.30 MS Teams m.banaszkiewicz@uj.edu.pl
 dr hab. Monika Banaś, prof. UJ środa 11.20-12.20 monika.banas@uj.edu.pl
 dr hab. Franciszek Czech środa 13.00-14.00 MS Teams franciszek.czech@uj.edu.pl
dr Anna Duda wtorek 13.15-14.45 MS Teams ania.duda@uj.edu.pl
 dr Karolina Golemo czwartek 11.30-12.30  MS Teams  karolina.golemo@uj.edu.pl
 dr Renata Hołda środa 9.45-11.15

praktyki: piątek 11.30-12.15

  renata.holda@uj.edu.pl

praktyki.ism@uj.edu.pl

 dr hab. Dariusz Juruś czwartek 13.00-14.00 MS Teams  dariusz.jurus@uj.edu.pl
dr Ewa Kamińska wtorek 11.00-12.00 ewa.j.kaminska@uj.edu.pl
dr Jakub Kościółek środa 16.30-17.30 MS Teams jakub.kosciolek@uj.edu.pl
 dr Małgorzata Kołaczek środa 11.30-13.00 MS Teams po umówieniu mailowym malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl
dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ leszek.korporowicz@uj.edu.pl
dr hab. Wojciech Mazur poniedziałek 17.00-18.00 MS Teams woj.mazur@uj.edu.pl
 prof. dr hab. Tadeusz Paleczny czwartek 10.00-11.30 MS Teams   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl
 dr Paweł Plichta wtorek 13.15-15.00 MS Teams   pawel.plichta@uj.edu.pl
 dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ  czwartek 13.00-14.00  MS Teams andrzej.porebski@uj.edu.pl
dr Piotr Obacz wtorek 13.30-14.30 piotr.obacz@uj.edu.pl
mgr Mariola Pawełko poniedziałek 15.30-16.30 MS Teams mariola.pawelko@gmail.com
dr Barbara Weżgowiec b.wezgowiec@uj.edu.pl
dr Elżbieta Wiącek poniedziałek 15.30-17.00 MS Teams elzbieta.wiacek@uj.edu.pl
dr Adam Żaliński czwartek 15.00-16.00 MS Teams adam.zalinski@uj.edu.pl