Dyżury pracowników w  semestrze letnim 2019/2020

Uwaga! W trakcie sesji egzaminacyjnych każdy pracownik indywidualnie ustala terminy dyżurów i ogłasza je w aktualnościach na stronie ISM albo w wizytówce w USOSweb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do terminów konsultacji prosimy o kontakt mailowy z pracownikiem.

 IMIĘ I NAZWISKO TERMINY DYŻURÓW NUMER  POKOJU  ADRES E-MAIL  NUMER TELEFONU
 Dr Magdalena Banaszkiewicz URLOP  023 m.banaszkiewicz@uj.edu.pl  12 664-60-19
 Dr hab. Monika Banaś, prof. UJ  142 jakub.kosciolek@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Franciszek Czech 10:00-11:00  135 franciszek.czech@uj.edu.pl 12 664-67-41
 Dr Karolina Golemo URLOP  131  karolina.golemo@uj.edu.pl  12 664-67-25
 Dr Renata Hołda  133   renata.holda@uj.edu.pl 12 664-67-24
 Dr hab. Dariusz Juruś  135  dariusz.jurus@uj.edu.pl 12 664-67-41
Dr Ewa Kamińska 023 ewa.j.kaminska@uj.edu.pl 12 664-60-19
Dr Jakub Kościółek 131 jakub.kosciolek@uj.edu.pl 12 664-67-24
 Dr Małgorzata Kołaczek URLOP 131 malgorzata.kolaczek@uj.edu.pl 12 664-67-25
 Dr hab. Leszek Korporowicz, prof. UJ   133 leszek.korporowicz@uj.edu.pl 12 664-60-19
 Dr Katarzyna Krawerenda-Wajda 134   katarzynakrawerenda@gmail.com 12 664-60-19
Dr hab. Wojciech Mazur 132 woj.mazur@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Prof. dr hab. Tadeusz Paleczny  142   tadeusz.paleczny@uj.edu.pl 12 664-67-26
 Dr Paweł Plichta   132   pawel.plichta@uj.edu.pl 12 664-67-23
 Dr hab. Andrzej Porębski, prof. UJ  131 andrzej.porebski@uj.edu.pl
Dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska  023 joanna.talewicz-kwiatkowska@uj.edu.pl  12 664-60-19
Dr Barbara Weżgowiec 132 b.wezgowiec@uj.edu.pl 12 664-67-23
Dr Elżbieta Wiącek  133 elzbieta.wiacek@uj.edu.pl 12 664-67-24
Dr Adam Żaliński 023 adam.zalinski@uj.edu.pl 12 664-60-19